Fotosel Otomatik Kapı

Giriş çıkışın anlık ve yoğun alanlarda estetik ve teknolojik çözüm. Tüm kapılarımız 1.000.000 açma-kapama testinden geçmiş olup alternatif kontrol sistemlerine entegre edilebilmektedir.

Japon veya İspanyol mekanizmalı

Mimariye uygun dört farklı mekanizma çeşidi

Proximity card, şifre paneli, parmak izi tanıma gibi güvenlik opsiyonları

İsteğe göre Ral elektrostatik fırın boyalı ve 4+4 Lamine camlı

Fotoselli otomatik Kapı Sistemleri, yoğun giriş-çıkış trafiğinin yaşandığı ortamlarda en büyük yardımcınız olur; sağladığı ısı dengesi, hızlı hareket edebilme özelliği, saydamlığı ve estetik özellikleriyle komforu ve mimari uyumu birlikte sunmaktadır
İsteklerinize göre tek veya çift tarafa açılabilir, ölçüleri mekanınızın gereksinimlerine göre özelleştirilebilir fotoselli kapılarda Alman veya Japon MSP ve İspanyol Erreka kontrol üniteleri kullanılmaktadır. Bu üniteler oluşabilecek kazalara karşı programlanmış olup sıkışma veya engellemelere karşı kapının, insanın veya nesnenin zarar görmesini engeller.

Fotoselli Kapı

Ev, mesken gibi kişisel kullanım amaçlarınız için olabileceği gibi giriş ve çıkışların yoğun olarak yaşandığı iş yeri-mağaza girişleri için gerek pratiklik gerekse güvenli geçişler açısından fotoselli kapı son derece ideal bir çözümdür. Fotoselli kapı ürünlerimizde kullandığımız özel profil sistemleri ve tasarımları ile mimari anlamda bir uyum ile bütünlük sağlayarak, kullanım yerlerinde en modern çözümler olarak hizmet vermektedir. Giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda tercih edilen fotoselli kapı, mimari anlamda bütünlük ile beraber pratiklik sağlar.

Fotoselli Kapı Mekanizması
Otomatik kapılar geniş kullanıma sahip kapılardır

Uygulanacak cepheye kolaylıkla konfigure olabilen sistemlerdir. Yapılış şekilleri ile iki hareketli kanat , tek hareketli kanat, iki sabit iki hareketli kanat vs gibi birçok şekillerde uygulanabilirler.Bu özellikleri ile mevcut kapı sisteminin değişiminde kullanıcıya ekstra maliyet getirmezler.Uygulanması için çok ge niş alanlara ihtiyaç duymayan sistemlerimiz , özellikle küçük işyerlerinde manuel kapıların kaybettirdiği alanın geri kazanımında oldukça başarılıdır.Ayarlanabilir sensörü yardımı ile çok dar alanlarda sensör görüş alanı 20 cm mesafeye kadar düşürülerek gereksiz açılıp kapanmanın önüne geçebilen sistemlerimiz bu özelliği ile küçük işyerleri için mükemmel çözümler sunar.

Mağaza ve nihayi tüketicilere hizmet veren kuruluşlarda güvenlik sistemlerine destek verirler. Özellikle büyük marketlerde tek giriş ve tek çıkış uygulamalarında müşterinin ring hattında tüm mağazanın dolaşılmasına yönlendirirler. Bunu yanında kontrolsüz girişin önüne geçerler. El kullanılmadan giriş çıkış yapılabilmesi avantajı ile bebek arabası ve alışveriş arabası gibi el kullanımın uygun olmadığı durumlarda otomatik kapı uygulaması en uygun çözümdür.

Sağlık kuruluşlarında ve ve gıda imalatı yapılan yerlerde hijyen konusunda verdiği destek yadsınamayacak kadar büyüktür. Her türlü hastalık ve kirin en büyük yayılım unsuru temastır. Otomatik kapılar teması sıfıra indiren sistemler olarak bu konuda rakipsizdirler. Ayrıca kapı kanatlarına cam harici ahşap ve kursun kaplama yapılabilmektedir. Bu özelliği ile hastane ve görüntüleme merkezlerinde radyasyonun içeri hapsolmasında başarısı çok yüksektir.Gıda imalathanelerinde art arda yapılacak iki otomatik kapı ile hava silkülasyonu tamamen kesilebilir. Ürünlerimiz bircok büyük gıda imalathanesinde kullanılmaktadır.

Son yıllarda residance ve diğer site kapılarında da uygulamasını yapmakta olduğumuz kapılarımız apartman girişlerinde de otomatiğe bağlanarak çalışabilme özelliği ile tercih edilmektedir.Dışarıdan girişlerde daireden verilen kuru kontak cihazı ile harekete geçebilen kapılarımız dışarıdan girişlerde de kart okuyucu ve göster-geç sistemlerine kolaylıkla uygulanabilir niteliktedir.

Standart Özellikler
Emniyet Fotoseli Ünitesi
Aşınmayı Önleyen Özel Çelik Ray
SIKIŞMA, ENGELLENME ANINDA ACIL AÇILMA SISTEMI
ELEKTRIK AKIMI KONTROL SISTEMI (280 VOLT VE ÜZERINDEKI ANI YÜKSELMELER HARIÇTIR)
YANGIN ALARMI AKTIF OLDUĞUNDA TAHLIYE AMAÇLI SADECE IÇERDEN AÇILMA SISTEMI
Opsiyonel Özellikler
Entegre kartlı geçiş sistemi
Şifreli geçiş cihazı
Uzaktan kumandalı kontrol
Buton bağlanabilme özelliği
Cam Cama açılma kapanma
Kart Paneli
El sensörü
Manuel/Dijital Konum Anahtarı

gaziantep web